Muži Ženy Starší žáci Mladší žáci Dorostenky Dorostenci | |
---|---|
ID FireSport: | 89371 |
Okres: | Rakovník |
Kraj: | Středočeský |
Souřadnice: | 50°07*26*N,13°46*14*E |
PSČ: | 270 51 |
Vyberte pravidla
Nejlepší výsledky týmu
Výsledky týmu
Tým | Kdy | Kde | Liga | Čas | Poř. | Body | Media |
---|---|---|---|---|---|---|---|
KOLBEK Ondřej | 2019/03/24 | Jablonec | FSCR | 17,85 | 55 | 0 | |
Kolbek Ondřej | 2019/03/09 | ČHP 2019 – Ostravská hala | FSCR | 19,12 | 63 | 0 | |
LUŽNÝ Vít | 2019/03/24 | Jablonec | FSCR | 19,35 | 76 | 0 | |
Lužný Vít | 2019/03/09 | ČHP 2019 – Ostravská hala | FSCR | 19,79 | 72 | 0 | |
NĚMEC Petr | 2019/03/24 | Jablonec | FSCR | 16,58 | 32 | 0 | |
Němec Petr | 2019/03/09 | ČHP 2019 – Ostravská hala | FSCR | 17,18 | 36 | 0 | |
NOSÁL Matyáš | 2019/03/24 | Jablonec | FSCR | 17,67 | 53 | 0 | |
Nosál Matyáš | 2019/03/09 | ČHP 2019 – Ostravská hala | FSCR | 18,25 | 55 | 0 | |
ROUČ Jakub | 2019/03/24 | Jablonec | FSCR | 22,02 | 107 | 0 | |
Rouč Jakub | 2019/03/09 | ČHP 2019 – Ostravská hala | FSCR | 23,98 | 91 | 0 | |
ROUČOVÁ Karolína | 2019/03/24 | Jablonec | FSCR | 16,90 | 21 | 0 | |
Roučová Karolína | 2019/03/09 | ČHP 2019 – Ostravská hala | FSCR | 16,05 | 8 | 0 | |
ULLRICH Radek | 2019/03/24 | Jablonec | FSCR | 14,91 | 7 | 0 | |
Ullrich Radek | 2019/03/09 | ČHP 2019 – Ostravská hala | FSCR | 15,05 | 7 | 0 | |
Tým | Kdy | Kde | Liga | Čas | Poř. | Body | Media |
Ligy výsledky týmu
Fire Sport
Tým: Lužná KOLBEK Ondřej, nejlepěí čas: 17,85 Plamen jednotlivec 60 m - hoši, body: 0 počet výsledků: 1x
Fire Sport
Tým: Lužná Kolbek Ondřej, nejlepěí čas: 19,12 Plamen jednotlivec 60 m - hoši, body: 0 počet výsledků: 1x
Fire Sport
Tým: Lužná LUŽNÝ Vít, nejlepěí čas: 19,35 Plamen jednotlivec 60 m - hoši, body: 0 počet výsledků: 1x
Fire Sport
Tým: Lužná Lužný Vít, nejlepěí čas: 19,79 Plamen jednotlivec 60 m - hoši, body: 0 počet výsledků: 1x
Fire Sport
Tým: Lužná NĚMEC Petr, nejlepěí čas: 16,58 Plamen jednotlivec 60 m - hoši, body: 0 počet výsledků: 1x
Fire Sport
Tým: Lužná Němec Petr, nejlepěí čas: 17,18 Plamen jednotlivec 60 m - hoši, body: 0 počet výsledků: 1x
Fire Sport
Tým: Lužná NOSÁL Matyáš, nejlepěí čas: 17,67 Plamen jednotlivec 60 m - hoši, body: 0 počet výsledků: 1x
Fire Sport
Tým: Lužná Nosál Matyáš, nejlepěí čas: 18,25 Plamen jednotlivec 60 m - hoši, body: 0 počet výsledků: 1x
Fire Sport
Tým: Lužná ROUČ Jakub, nejlepěí čas: 22,02 Plamen jednotlivec 60 m - hoši, body: 0 počet výsledků: 1x
Fire Sport
Tým: Lužná Rouč Jakub, nejlepěí čas: 23,98 Plamen jednotlivec 60 m - hoši, body: 0 počet výsledků: 1x
Fire Sport
Tým: Lužná ROUČOVÁ Karolína, nejlepěí čas: 16,90 Plamen jednotlivec 60 m - dívky, body: 0 počet výsledků: 1x
Fire Sport
Tým: Lužná Roučová Karolína, nejlepěí čas: 16,05 Plamen jednotlivec 60 m - dívky, body: 0 počet výsledků: 1x
Fire Sport
Tým: Lužná ULLRICH Radek, nejlepěí čas: 14,91 Plamen jednotlivec 60 m - hoši, body: 0 počet výsledků: 1x
Fire Sport
Tým: Lužná Ullrich Radek, nejlepěí čas: 15,05 Plamen jednotlivec 60 m - hoši, body: 0 počet výsledků: 1x
Videa a fotografie týmu
Pořádané soutěže
Odkazy na stránky týmu
Přidat další odkazyČlen týmu
Fanoušek týmu
Náš kalendář sestaven z rezervací pro rok 2019
Komentáře